Jelgavas pilsētas 2013-2014.gada atklātais telpu futbola čempionāts.

SC "Mēmele" komanda

No kreisās: Kristaps Maskalis, Artūrs Zomerauskis, Ansis Pavilons, Āris Paužolis, Artūrs Dulbe, Vadims Safoņenkovs

Pirmā rinda no kreisās: Nauris Jātnieks, Elvijs Vīlips, Kaspars Priedols

Vēl komandā spēlē: Rihards Dervins, Marks Kuncevičs, Normunds Grunckis

Finālposms

Vieta Komanda S U N Z P G.v Z.v +/-
1  Olaines FK 7 5 0 2 15 25 16 9
2  Hardcore/BAO 7 4 0 3 12 15 12 3
3  Bastions Apsardze/LLU 7 4 0 3 12 15 18 -3
4  FK 87 7 4 0 3 12 26 13 13
5  Jelgavas Blice 7 4 0 3 12 17 18 -1
6  Ozolnieku novads 7 2 2 3 8 15 18 -3
7  FK Pārlielupe 7 2 1 4 7 11 17 -6
8  SC Mēmele 7 0 1 6 1 8 20 -12

 

Spēļu kalendārs finālposms

N.p.k. Datums Laiks Grupa Mājinieki Rezultāts Viesi
7 5-Jan 15:00 B  SC Mēmele 1 : 1  Ozolnieku novads
15 12-Jan 16:30 B  Ozolnieku novads 0 : 5  FK 87
16 12-Jan 17:20 B  SC Mēmele 2 : 3  Jelgavas Blice
20 12-Jan 20:40 A  Olaines FK 6 : 1  Bastions Apsardze/LLU
31 19-Jan 18:50 B  Jelgavas Blice 5 : 4  Ozolnieku novads
42 1-Feb 18:00 B  FK 87 3 : 1  SC Mēmele
44 1-Feb 19:40 A  Bastions Apsardze/LLU 0 : 3  FK Pārlielupe
49 2-Feb 18:10 A  Hardcore/BAO 3 : 1  Bastions Apsardze/LLU
57 9-Feb 18:20 B  FK 87 3 : 1  Jelgavas Blice
58 9-Feb 19:10 A  FK Pārlielupe 0 : 3  Olaines FK
64 15-Feb 20:45 A  FK Pārlielupe 2 : 1  Hardcore/BAO
78 23-Feb 19:10 A  Hardcore/BAO 2 : 4  Olaines FK
82 9-Mar 17:20 F  FK 87 2 : 3  Hardcore/BAO
83 9-Mar 18:10 F  SC Mēmele 2 : 4  Olaines FK
84 9-Mar 19:00 F  Ozolnieku novads 2 : 3  Bastions Apsardze/LLU
85 9-Mar 20:40 F  Jelgavas Blice 3 : 2  FK Pārlielupe
86 16-Mar 15:00 F  Ozolnieku novads 3 : 2  Hardcore/BAO
87 16-Mar 15:50 F  Bastions Apsardze/LLU 3 : 1  FK 87
88 16-Mar 16:40 F  Jelgavas Blice 7 : 5  Olaines FK
89 16-Mar 17:30 F  SC Mēmele 2 : 5  FK Pārlielupe
90 23-Mar 17:10 F  Jelgavas Blice 2 : 3  Bastions Apsardze/LLU
91 23-Mar 18:00 F  SC Mēmele 0 : 2  Hardcore/BAO
92 23-Mar 18:50 F  Ozolnieku novads 2 : 2  FK Pārlielupe
93 23-Mar 19:40 F  FK 87 5 : 6  Olaines FK
94 5-Apr 15:00 F  Bastions Apsardze/LLU 7 : 2  SC Mēmele
95 5-Apr 15:50 F  Jelgavas Blice 3 : 4  Hardcore/BAO
96 5-Apr 16:40 F  FK 87 8 : 2  FK Pārlielupe
97 5-Apr 17:30 F  Ozolnieku novads 6 : 2  Olaines FK

 

Pamatturnīrs

A grupa

Vieta Komanda S U N Z P G.v Z.v +/-
1  Olaines FK 9 9 0 0 27 69 14 55
2  FK Pārlielupe 9 8 0 1 24 51 11 40
3  Hardcore/BAO 9 7 0 2 21 50 20 30
4  Bastions Apsardze/LLU 9 6 0 3 18 69 19 50
5  CBS Igate 9 5 0 4 15 39 30 9
6  FK Tolstie 9 4 0 5 12 40 54 -14
7  FK Mītava 9 2 0 7 6 41 57 -16
8  FK Olaine 9 1 1 7 4 24 38 -14
9  Jelgavas treneri 9 1 1 7 4 19 53 -34
10  FK Centrs 9 1 0 8 3 9 115 -106

       

B grupa

Vieta Komanda S U N Z P G.v Z.v +/-
1  FK 87 8 8 0 0 24 31 7 24
2  Jelgavas Blice 8 6 1 1 19 41 19 22
3  Ozolnieku novads 8 4 1 3 13 29 24 5
4  SC Mēmele 8 4 1 3 13 14 11 3
5  LDz Cargo 8 4 1 3 13 34 23 11
6  FK Jaunolaine 8 4 0 4 12 23 26 -3
7  Vilce 8 3 0 5 9 18 33 -15
8  FK Senči 8 0 1 7 1 7 28 -21
9  FK Fora 8 0 1 7 1 8 34 -26

Spēļu kalendārs pamatturnīrs

N.p.k. Datums Laiks Grupa Mājinieki Rezultāts Viesi
1 5-Jan 10:00 A  Hardcore/BAO 2 : 1  CBS Igate
2 5-Jan 10:50 A  FK Olaine 10 : 1  FK Centrs
3 5-Jan 11:40 A  FK Pārlielupe 8 : 1  FK Mītava
4 5-Jan 12:30 B  FK Fora 1 : 6  Jelgavas Blice
5 5-Jan 13:20 A  Jelgavas treneri 3 : 7  Olaines FK
6 5-Jan 14:10 B  FK Jaunolaine 4 : 0  FK Senči
7 5-Jan 15:00 B  SC Mēmele 1 : 1  Ozolnieku novads
8 11-Jan 17:00 A  FK Olaine 1 : 3  Bastions Apsardze/LLU
9 11-Jan 17:50 A  CBS Igate 6 : 2  FK Tolstie
10 11-Jan 18:40 A  FK Mītava 2 : 9  Hardcore/BAO
11 11-Jan 19:30 B  FK Jaunolaine 5 : 1  Vilce
12 12-Jan 14:00 A  FK Mītava 1 : 2  CBS Igate
13 12-Jan 14:50 A  FK Centrs 1 : 14  FK Tolstie
14 12-Jan 15:40 B  FK Fora 1 : 2  Vilce
15 12-Jan 16:30 B  Ozolnieku novads 0 : 5  FK 87
16 12-Jan 17:20 B  SC Mēmele 2 : 3  Jelgavas Blice
17 12-Jan 18:10 B  LDz Cargo 4 : 0  FK Senči
18 12-Jan 19:00 A  FK Olaine 1 : 4  FK Pārlielupe
19 12-Jan 19:50 A  Hardcore/BAO 7 : 3  Jelgavas treneri
20 12-Jan 20:40 A  Olaines FK 6 : 1  Bastions Apsardze/LLU
21 18-Jan 17:00 A  FK Tolstie 3 : 11  Bastions Apsardze/LLU
22 18-Jan 17:50 B  Ozolnieku novads 3 : 1  FK Senči
23 18-Jan 18:40 B  Jelgavas Blice 6 : 1  Vilce
24 18-Jan 19:30 B  FK 87 4 : 0  LDz Cargo
41 26-Jan 20:40 B  FK Senči 2 : 4  Vilce
42 1-Feb 18:00 B  FK 87 3 : 1  SC Mēmele
43 1-Feb 18:50 A  Jelgavas treneri 1 : 1  FK Olaine
44 1-Feb 19:40 A  Bastions Apsardze/LLU 0 : 3  FK Pārlielupe
45 2-Feb 14:00 A  FK Olaine 3 : 7  FK Mītava
46 2-Feb 14:50 A  Olaines FK 22 : 1  FK Centrs
47 2-Feb 15:40 A  CBS Igate 7 : 2  Jelgavas treneri
48 2-Feb 17:20 B  FK 87 5 : 2  Vilce
49 2-Feb 18:10 A  Hardcore/BAO 3 : 1  Bastions Apsardze/LLU
50 2-Feb 19:00 B  Ozolnieku novads 3 : 5  FK Jaunolaine
51 2-Feb 19:50 A  FK Pārlielupe 11 : 1  FK Tolstie
52 2-Feb 20:40 B  SC Mēmele 3 : 1  FK Fora
53 9-Feb 15:00 A  FK Tolstie 7 : 6  FK Mītava
54 9-Feb 15:50 A  Bastions Apsardze/LLU 14 : 0  Jelgavas treneri
55 9-Feb 16:40 B  LDz Cargo 0 : 3  SC Mēmele
56 9-Feb 17:30 A  FK Olaine 3 : 6  CBS Igate
57 9-Feb 18:20 B  FK 87 3 : 1  Jelgavas Blice
58 9-Feb 19:10 A  FK Pārlielupe 0 : 3  Olaines FK
59 9-Feb 20:00 A  Hardcore/BAO 11 : 1  FK Centrs
60 9-Feb 20:50 B  Ozolnieku novads 8   1  FK Fora
61 15-feb 18:15 B  Vilce 2 : 5  Ozolnieku novads
62 15-feb 19:05 B  Jelgavas Blice 6 : 1  FK Senči
63 15-feb 19:55 B  FK Jaunolaine 1 : 4  FK 87
64 15-feb 20:45 A  FK Pārlielupe 2 : 1  Hardcore/BAO
65 15-feb 21:35 A  Olaines FK 7 : 0  CBS Igate
66 16-feb 14:00 A  FK Centrs 3 : 0  Jelgavas treneri
67 16-feb 14:50 A  Olaines FK 6 : 3  FK Mītava
68 16-feb 15:40 B  FK Senči 2 : 4  FK 87
69 16-feb 16:30 B  FK Jaunolaine 0 : 2  SC Mēmele
70 16-feb 17:20 A  Bastions Apsardze/LLU 4 : 0  CBS Igate
71 16-feb 18:10 A  LDz Cargo 6 : 2  FK Fora
72 16-feb 19:00 A  Hardcore/BAO 9 : 4  FK Tolstie
73 23-Feb 15:00 B  LDz Cargo 6 : 1  FK Jaunolaine
74 23-Feb 15:50 B  SC Mēmele 0 : 3  Vilce
75 23-Feb 16:40 A  Bastions Apsardze/LLU 20 : 1  FK Centrs
76 23-Feb 17:30 A  FK Tolstie 2 : 1  FK Olaine
77 23-Feb 18:20 A  FK Pārlielupe 3 : 0  Jelgavas treneri
78 23-Feb 19:10 A  Hardcore/BAO 2 : 4  Olaines FK
79 2-Mar 17:00 A  FK Pārlielupe 11 : 1  FK Centrs
80 2-Mar 17:50 B  LDz Cargo 5 : 5  Jelgavas Blice
81 2-Mar 18:40 B  FK Fora 1 : 1  FK Senči

 

Bauskas peldbaseins
tālr.: 26177675  
e-pasts: bauskabjss@inbox.lv