LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU-SENIORU 50.JUBILEJAS SPORTA SPĒĻU HOKEJA TURNĪRA VALMIERĀ 27. -28. SEPTEMBRA REZULTĀTI

1. 27.09. plkst. 9.30 -10.30 OGRE – OLAINE 8:5 (4:1 , 2:3, 2:1) 5min.37 Oļļa- Roštoks 1:0, 8min.43 Balodis-Ozoliņš, Ieviņš 1:1,10min.22 Ostošovs-Pāls 2:1,10.min.45 Oļļa-Zviedrītis 3:1, 11min.26 Zviedrītis-Oļļa 4:1,12min.34 Eglītis-Bodnieks 5:1,16.min.38 Bērziņš- Ritums G.5:2, 20 min.49 Ritums G.RitumsU.,5:3 22min.40 Kapusts-Legzdiņš 6:3, 22min.50 Ozoliņš 6:4,28 min.50 Kapusts-Legzdiņš 7:4, 34 min.10 Pušmucāns –Zviedrītis 8:4, 37 min 43.Matutis –Antoņevičs 8:5 Ogrei vārti- piespēle-( soda minūtes) :Oļļa 2-1, Kapusts 2-0, Zviedrītis 1-2;Ostošovs 1-0,Eglītis 1-0 – (2), Pušmucāns 1-0, Legzdiņš 0-2; Roštoks 0-1;Pāls 0-1;Bodnieks 0-1 Soda minūtes 2 Olainei vārti-piespēle: Ritums G. 1-1; Ozoliņš 1-1; Balodis 1-0- (2); Bērziņš 1-0; Matutis 1-0, Ieviņš 0-1, Ritums U. 0-1-(2), Antoņevičs 0-1, Pūkainis (2) Soda minūtes 6

2. 27.09. plkst. 10.45 -11.45 VALMIERA – RĒZEKNES NOVADS 6:0 (0:0, 3:0, 3:0) 14min.43 Cepeļevs –Ozols 1:0 ; 16min.30 Krumhols-Brakšs 2:0, 23 min 27 Dancis-Cepeļevs 3:0, 24 min 58 , Brīvulis-Brakšs 4-0; 31 min 27 Krumhols-Dancis 5:0, 35 min 49 Meļņikovs – Cepeļevs 6:0 Valmierai vārti-piespēle :Krumholcs 2-0; Cepeļevs 1-2; Dancis 1-1; Brīvulis 1-0 –(2); Meļņikovs 1-0; Brakšs 0-2; Ozols 0-1 Valmierai soda minūtes 2 Rēzeknes novads soda minūtes – Ugars (2)

3. 27.09. plkst.12.15 – 13.15 RĪGA – BAUSKA 3:3 ( 1:0 ,2:3, 0:0 ) 3 min 18 Čirva-Kapenieks 1:0, 13 min 32 Upenieks –Balodis 2:0, 14 min 07 Baldodis-Kapenieks 3:0 ; 14 min 41 Kreigers 3:1, 16 min 44 Kreigers-Kalmanis 3:2, 18 min 19 Vecelis-Dreijers 3:3 Rīgai vārti-piespēle- (soda minūtes): Balodis 1-1, Čirva 1-0, Upenieks 1-0-(2+2), Kapenieks 0-2 , Soda minūtes Uļjanskis(2) . Rīgai soda minūtes 6 Bauskai vārti-piespēle: Kreigers 2-0; Vecelis 1-0, Kalmanis 0-1, Dreijers 0-1, Bauskai soda minūtes Smeteris -2. Bauskai soda minūtes 2

4. 27.09. plkst.13.30 – 14.30 VALMIERA –OGRE 0:6 ( 2:0 ,2:0, 2:0 ) 7 min 07 Pušmucāns – Pikāns, Roštoks 1:0 , 9 min 36 Ostošovs 2:0 , 16 min 09 Bodnieks- Ostošovs, Eglītis 3:0, 19 min 15 Zviedrītis- Eglītis, Pušmucāns 4:0 , 21 min 46 Ostošovs- Pāls, Pikāns 5:0, 24 min 58 Zviedrītis 6:0 Valmierai soda minūtes – Kandelis (2) Ogrei vārti-piespēle –(soda minūtes): Ostošovs 2-1 , Zviedrītis 2-0,Pušmucāns 1-1, Pikāns 0-2, Eglītis 0-2-(2),Bodnieks 1-0-(2), Pāls 0-1-(2), Roštoks 0-1-(2), Ogrei soda minūtes 8

5. 27.09. plkst.14.45-15-45 PLESKAVA –RĪGA 2:2 ( 1:0 , 0:1 , 1:1) 10 min 17 Sergejevs –Sidorovs 1:0, 19 min 54 Balodis –Ļeonovs 1:1, 27 min 20 Čirva –Balodis 1:2, 32 min 20 Vasiļjevs S. –Vasiļjevs I 2:2 , Pleskavai vārti-piespēle-(soda minūtes) :Sergejevs 1-0, Vasiļjevs S. 1-0, Sidorovs 0-1, Vasiļjevs I. 0-1, Pleskavai soda minūtes 2min X5 (Siļins, Zubarevs, Telnovs, Siļins , Hrutskijs) Rīgai vārti-piespēle: Balodis 1-1, Čirva 1-0-(2), Ļeonovs 0-1, Upenieks 0-1, Rīgai soda minūtes 8 (Smirnovs,Uļjanskis, Zvirgzdiņš)

6. 27.09. plkst.16.00 – 17.00 RĒZEKNE - OLAINE 2: 5 ( 0:1 , 1:2 , 1:2 ) 10 min 13 Ieviņš –Butakovs 0:1 , 14 min 21 Balodis I.- Ieviņš, Ritums U. 0:2 , 14 min 40 Balodis I.-Ieviņš, Balodis R. 0:3, 20 min 03 Igaunis –Jefimovs, Gruznovs 1:3 , 31 min 07 Antonovs-Kārklinieks 2:3, 32min 22 Ritums G.-Dainis, Bērziņš 2:4 , 34 min 12 Ritums G 2:5 Rēzeknei vārti-piespēle : Igaunis 1-0, Antonovs 1-0, Jefimovs 0-1, Kārklinieks 0-1, Gruznovs 0-1 Olainei vārti-piespēle : Ieviņš 1-2, Ritums G. 2-0, Balodis I.2-0,Butakovs 0-1, Ritums U. 0-1, Balodis R.0-1- (2), Dainis 0-1, Bērziņš 0-1 , Olainei soda minūtes 2

7. 27. 09. Plkst.17.15-18.15 BAUSKA – PLESKAVA 1:2 ( 1:1, 00, 0:1) 5 min 04 Vasiļjevs S. 0:1 , 6 min 21 Šmeteris- Feldmanis 1:1,29 min 59 Šaldugins – Hrutskisjs, Zubarjevs 1:2 Bauskai vārti-piespēle : Šmeteris 1-0, Feldmanis 0-1 , Bauskai soda minūtes 4 (Kreigers, Dzenis) Pleskavai vārti- piespēle : Šaldugins 1-0, Hrutskijs 0-1, Zubarevs 0-1, Pleskavai soda minūtes 4 ( Telnovs, Sidorovs)

8. 27.09. plkst.18.30 – 19.30 RĒZEKNES NOVADS – OGRE 1: 11 ( 1:5 , 0:5 , 0: 1) 00 min 23 Ostošovs –Bodnieks,Pikāns 0:1 , 2 min 48 Bodnieks –Kapusts, Pikāns, 0:2, 4 min 05 Ostošovs 0:3 , 4 min 31 Pāls – Ostošovs, Oļļa 0:4, 5 min 45 Kalvāns – Strods, Derjagins 1:4 , 8 min 58 Ostošovs – Pušmucāns 1:5 , 12 min 17 Kapusts – Bodnieks, Zviedrītis 1:6, 13 min.38 Bodnieks – Ostošovs, Roštoks 1:7, 19 min 03 Pāls – Ostošovs 1:8, 19 min 38 Bodnieks- Ostošovs,Eglītis 1:9 , 20 min 18 Pikāns- Pušmucāns, Zviedrītis 1:10 , 24 min 14 Ostošovs- Pāls, Pikāns 1:11 Rēzeknes novadam vārti-piespēle : Kalvāns 1-0, Strods 0-1, Derjagins 0-1, Rēzeknes novada soda minūtes 4 ( Stalidzāns,Gruznovs) Ogrei vārti – piespēle : Ostošovs 4-4, Bodnieks 3-2, Pikāns 1-3, Pāls 2-1,Kapusts 1-1, Pušmucāns 0-2, Zviedrītis 0-2-(2), Oļļa 0-1, Eglītis 0-1-(2), Roštoks 0-1, Ogres soda minūtes 4

9. 28.09.plkst. 9.00 – 10.00 OLAINE – VALMIERA 4 : 2 ( 0:0 ,2:0 ,2:2 ) 14 min 33 Balodis R.-Ieviņš, Ritums U 1:0 , 17 min 13 Ieviņš – Balodis R.,Balodis I 2:0, 22 min 19Kandelis- Meļņikovs, Ozols 2:1 , 23 min 20 Empelis – Kaktiņš, Suharevs 2:2, 26 min 00 Balodis I.-Ritums U 3:2 , 31 min 58 Ritums G. –Klaucāns 4:2 Olainei vārti-piespēle :Balodis R. 1-1, Ieviņš 1-1, Balodis I.1-1, Ritums G. 1-0, Ritums U. 0-2, Klaucāns 0-1-(2), Olainei soda minūtes 2 Valmierai vārti-piespēle : Kandelis 1-0, Empelis 1-0, Meļņikovs 0-1, Ozols 0-1, Kaktiņš 0-1, Valmierai soda minūtes 6 ( Dancis,Esīte, Suharevs)

10. 28.09. plkst.10.15-11.15 BAUSKA – RĒZEKNE 5: 1 ( 3:0 , 2:1 , 0:0 ) 1 min 56 Kreigers 1:0 ,10 min 13 Šeiners –Vecelis 2:0 ,10 min 39 Kreigers -Šeiners , Matuzonis 3:0 , 19 min 30 Kreigers 4:0 , 21 min 25 Šeiners 5:0,24 min 48 Strods – Derjagins 5:1 Bauskai vārti- piespēle : Kreigers 3:0, Šeiners 2-1, Vecelis 0-1, Matuzonis 0-1, Bauskai soda minūtes 4 (Feldmanis, Dzenis) Rēzeknei vārti-piespēle : Strods 1-0, Derjagins 0-1 Rēzeknes novadam soda minūtes 8 (Kārklinieks,Antonovs 2+2,Kalvāns) AR ŠO REZULTĀTU RĒZEKNES NOVADA KOMANDA TURNĪRĀ IERINDOJAS 7.VIETĀ Komandai spēlētāji guvuši vārtus-piespēles: Strods 1-1,Derjagins 0-2, Igaunis 1-0, Antonovs 1-0, Kalvāns 1-0, Jefimovs 0-1, Kārklinieks 0-1 Īpašā ALDARA balva Rēzeknes komandas cienījāmākajam vecmeistaram JĀNIM STANKEVIČAM un Bauskas komandas vecmeistaram JĀNIM DZENIM

11. 28.09. Plkst. 11.30 – 12.30 SPĒLE PAR 3.VIETU TURNĪRĀ UN BRONZAS MEDAĻĀM OLAINE – RĪGA 0 : 5 ( 0:4, 0:1 , 0:0 ) 3 min 17 Smirnovs – Ļeonovs, Uļjanskis 0:1, 5 min 49 Čirva – Ļeonovs, Ankudinovs 0:2, 7 min 10 Smirnovs- Martinons 0:3, 11 min 54 Smirnovs- Ļeonovs,Zvirgzdiņš 0:4 ,17 min 43 Ankudinovs -Ļeonovs 0:5 Olaines komandai soda minūtes 8 (Pūkainis,Ritums G.,Rirums U,Balodis) Rīgai vārti-piespēle: Ļeonovs 0:4, Smirnovs 3-0-(2), Ankudinovs 1-1,Čirva 1-0, Uļjanskis 0-1-(2), Martinsons 0-1-(2+2),Zvirgzdiņš 0-1-(2) Rīgas komandai soda minūtes 10. ĪPAŠĀ HOKEJAM.LV FIRMAS BALVA TURNĪRA LABĀKAJAM VĀRTSARGAM : VIKTORAM DURNOVAM - RĪGA Īpašā ALDARA balva Rīgas komandas cienījāmākajam vecmeistaram GUNTARAM BALODIM un Olaines komandas vecmeistaram JURIJAM BUTAKOVAM Olaines komandā spēlētāji visā turnīrā guvuši vārtus-piespēles: Ieviņš 2-4, Ritums G. 4-1,Balodis I.4-1,Ritums U.0-4, Balodis R.1-2, Ozoliņš 1-1,Bērziņš 1-1,Matutis 1-0,Antoņevičs 0-1,Butakovs 0-1,Dainis 0-1, Klaucāns 0-1 Rīgas komandā guvuši vārtus –piespēle : Ļeonovs 0-5,Balodis 2-2, Čirva 3-0, Smirnovs 3-0,Upenieks 1-1,Ankudinovs 1-1, Kapenieks 0-2, Uļjanskis 0-1, Martinsons 0-1, Zvirgzdiņš 0-1

12. 28.09. Plkst.12.45-13.45 SPĒLE PAR 5.VIETU TURNĪRĀ VALMIERA – BAUSKA 5 : 1 ( 2:1, 2:0, 1:0) 8 min 30 Brīvulis – Brakšs 1:0 , 10 min 10 Ozols- Meļņikovs 2:0, 11 min 45 Dreijers-Trasūns,Vecelis 2:1, 17 min 25 Dancis-Rubenis, Meļņikovs 3:1, 22 min14 Meļņikovs-Brakšs 4:1, 28 min 08 Meļņikovs-Brakšs 5:1 Valmierai vārti-piespēle: Meļņikovs 2-2, Brakšs 0-3, Brīvulis 1-0, Ozols 1-0, Dancis 1-0, Rubenis 0-1. Valmierai soda minūtes 2 ( Krumholcs) Bauskai vārti –piespēle: Dreijers 1-0, Trasūns 0-1, Vecelis 0-1, Bauskai soda minūtes 4 ( Trasūns, Matuzonis) VALMIERAS KOMANDA IZCĪNA 5. VIETU TURNĪRĀ. Īpašā ALDARA balva Valmieras komandas cienījamākajam vecmeistaram ATIM EMPELIM. Valmieras komandai visā turnīrā guvuši vārtus-piespēle: Meļņikovs 3-3, Brakšs 0-5, Dancis 2-1,Cepeļevs 1-2, Ozols 1-2, Krumholcs 2-0, Brīvulis2-0, Kandelis 1-0, Empelis 1-0, Kaktiņš 0-1,Rubenis 0-1 Īpašā ALDARA balva cienījamākajam Bauskas komandas vecmeistaram JĀNIM DZENIM. Bauskas komandā visā turnīrā guvuši vārtus-piespēle : Kreigers 5-0, Šeiners 2-1,Vecelis 1-2,Dreijers 1-1,Šmeteris 1-0, Kalmanis 0-1, Feldmanis 0-1, Matuzonis 0-1, Trasūns 0-1

13. 28.09. Plkst.14.00-15.00 FINĀLS . SPĒLE PAR LSVS ČEMPIONA TITULU OGRE – PLESKAVA 6 : 0 ( 0:0 , 1:0 , 5:0 ) 18 min 59 Bodnieks-Eglītis 1:0, 23 min 35 Ostošovs-Eglītis, Bodnieks 2:0, 25 min 06 Legzdiņš-Ostošovs,Pikāns 3: 0 , 25 min 29 Pāls – Bodnieks,Zviedrītis 4:0, 25 min 55 Ostašovs – Bodnieks, Zviedrītis 5:0 , 30 min. 32 Ostašovs – Pāls 6:0 LSVS 50, JUBILEJAS GADA ČEMPIONA TITULU IEGŪST OGRES KOMANDA Ogres komandā guva vārtus-piespēle: Ostašovs 3-1, Bodnieks 1-3,Pāls1-1, Eglītis 0 -2,Legzdiņš 1-0, Pikāns 0-1, Soda minūtes Ogres komandai 4 (Eglītis K.2+2) Pleskavas komandai soda minūtes 12 (Telnovs, Zubarevs,Vasiļjevs, Fedotov 2+2,Jakovļevs) Īpašā ALDARA balva par viscienījamāko Pleskavas komandas vecmeistaru IGORAM VASIĻJEVAM un OGRES komandas komandā ANDRIM PIKĀNAM. PLESKAVAS komandai par piedalīšanos turnīrā PIEMIŅAS KAUSS PLESKAVAS KOMANDAS aizsargam DMITRIJAM SIĻINAM – LABĀKAIS TURNĪRA AIZSARGS. PLESKAVAS KOMANDAI KAUSS PAR IZCĪNĪTO 2. VIETU UN SUDRABA MEDAĻA, DIPLOMUS UN INDIVIDUĀLI SERTIFIKATI PAR PIEDALĪŠANOS. Pleskavas komandā visā turnīrā guvuši vārtus-piespēle :Vasiļjevs S.2-0, Sergejevs 1-0,Šaldugins 1-0, Sidorovs 0-1, Vasiļjevs I.0-1, , Hrutskojs 0-1,Zubarevs 0-1 OGRES KOMANDA IZCĪNA ČEMPOINA KAUSU, ZELTA MEDAĻAS UN DIPLOMUS OGRES KOMANDAS UZBRUCĒJS PĒTERIS OSTOŠOVS SAŅEM HOKEJAM.LV BALVU KĀ LABĀKAIS TURNĪRA UZBRUCĒJS Visā turnīrā Ogres komandā guvuši vārtus-piespēle: Ostošovs 10-6, Bodnieks 5-6, Pikāns 1-8, Zviedrītis 3-4, Pāls 3-4, Eglītis 1-5, Pušmucāns 2-3, Kapusts 3-1, Oļļa 2-2,Legzdiņš 1-2, Roštoks 0-3

Šo turnīru organizēja Sporta menedžeru apvienība SMARTRIX un tas varēja notikt pateicoties Valmieras Domes, Latvijas Sporta veterānu Savienības , Vidzemes Olimpiskā centra, AS ALDARIS , Hokeja inventāra tirdzniecības uzņēmuma HOKEJAM.LV atbalstam. Ar turnīra tehniskajiem rezultātiem varēs iepazīties www.lsvs.lv un www.smartrix.lv .

 

Normunds Kupcis, LSVS Valdes biedrs, LHF veterānu komitejas vadītāja vietnieks

Bauskas peldbaseins
tālr.: 26177675  
e-pasts: bauskabjss@inbox.lv