Sporta centrs "Mēmele" atklātā kausa izcīņa strītbolā 2014.gads

Kopvērtējums

  POSMS 1. 2. 3. 4.  
N.p.k. KOMANDA 07.06.14 05.07.14 02.08.14 23.08.14 KOPĀ
1. BLACK SPORTS 10 10 - 10 30
2. ĪSLĪCES PAG. II 8 8 10 4 30
3. GAILĪŠU PAG. 6 6 6 8 26
4. ĪSLĪCES PAG. I 4 5 8 6 23
5. CERAUKSTE 3 1 5 - 9
6. STADIONS 5 3 - 1 9
7. ASFALTS 2 - - 5 7
8. GRĀVIS - 4 - 3 7
9. LAUKU PIEKŪNI - 2 - - 2
10. TAVO-TEVAS - - - 2 2
11. ČIUKE - - - 1 1
12. PRO - - - 1 1

1.VIETA - BLACK SPORTS

( JURIS OJĀRU, IVARS PUĻĶIS, LINARDS JAUNZEMS, JĀNIS EIDUKS, EDGARS BEITIŅŠ)

2.VIETA – ĪSLĪCE II  

 ( VITĀLIJS GANU, TOMS VILKS, ARTJOMS KOTENKOVS, MĀRTIŅŠ ZIRNIS, JĀNIS LIETAVIETIS)

3.VIETA – GAILĪŠI        

( RINALDS ŅIKAŅINS, ELMĀRS ARCIMOVIČS, OSKARS SKUJA, ELVIS SIMANOVIČS, KLĀVS SEGLIŅŠ)

 

Ceturtais posms  23.08. 2014

Vietu kārtība:

1. BLACK SPORTS       (J.OJĀRU, I.PUĻĶIS, L.JAUNZEMS, E.BEITIŅŠ)

2. GAILĪŠI             (O.SKUJA, R.ŅIKAŅINS, E.ARCIMOVIČS, K.SEGLIŅŠ)

3. ĪSLĪCE I               (R.KOTENKOVS, A.IVANOVS, S.BALODIS)

4. ASFALTS

5. ĪSLĪCE II

6. GRĀVIS

7. TAVO-TEVAS (LIETUVA)

8. ČIUKE (LIETUVA)

9. PRO

10. STADIONS

 

1.GRUPA
V Komandas 1 2 3 4 5 Punkti Vieta
1. TAVO-TEVAS (LIETUVA)   2 1 1 1 5 4.
15:5 7:12 8:15 2:15
2. STADIONS 1   1 1 1 4 5.
5:15 2:15 11:15 8:15
3. ĪSLĪCE I 2 2   1 2 7 2.
12:7 15:2 16:17 15:9
4. BLACK SPORTS 2 2 2   2 8 1.
15:8 15:11 17:16 15:12
5. ĪSLĪCE II 2 2 1 1   6 3.
15:2 15:8 9:15 12:15
2.GRUPA
V Komandas 1 2 3 4 5 Punkti Vieta
1. ČIUKE (LIETUVA)   1 1 2 2 6(+1) 3.
9:15 13:14 15:7 12:10
2. GAILĪŠI 2   2 2 2 8 1.
15:9 15:10 15:6 15:5
3. GRĀVIS 2 1   2 1 6(-6) 4.
14:13 10:15 12:8 8:15
4. PRO 1 1 1   1 4 5.
7:15 6:15 8:12 3:15
5. ASFALTS 1 1 2 2   6(+5) 2.
10:12 5:15 15:8 15:3
1.-4.VIETA   
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1. BLACK SPORTS   2 2 2 6 1.
17:16 15:11 15:8
2. ĪSLĪCE I 1   1 2 4 3.
16:17 4:15 15:11
3. GAILĪŠI 1 2   2 5 2.
11:15 15:4 15:5
4. ASFALTS 1 1 1   3 4.
8:15 11:15 5:15
5.-8.VIETA   
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1. ĪSLĪCE II   2 2 2 6 5.
  15:2 W:0 15:11
2. TAVO-TEVAS (LIETUVA) 1   2 1 4 7.
2:15   12:1 10:13
3. ČIUKE (LIETUVA) 0 1   1 2 8.
0:W 1:12   13:14
4. GRĀVIS 1 2 2   5 6.
11:15 13:10 14:13  

 

3.posms 02.08. 2014

VIETU KĀRTĪBA:

1.     ĪSLĪCE II         (T.VILKS, V.GANU, A.KOTENKOVS, M.ZIRNIS)

2.     ĪSLĪCE I          (A.IVANOVS, A.MAIŽUS, R.KOTENKOVS, S.BALODIS)

3.     GAILĪŠI          (R.ŅIKAŅINS, E.ARCIMOVIČS, V.SNIEDZĪTIS, E.SIMANOVIČS)

4.    CERAUKSTE
 
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1. ĪSLĪCE I   1 2 1 4+4 2.
9:11 10:8 6:11
2. GAILĪŠI 2   1 1 4+2 3.
11:9 9:9 7:20
3. CERAUKSTE 1 2   1 4-6 4.
10:16 9:9 11:18
4. ĪSLĪCE II 2 2 2   6 1.
11:6 20:7 18:11

 

Spēle par 3.-4.vietu                   CERAUKSTE-GAILĪŠI    10:11

Spēle par 1.-2.vietu                    ĪSLĪCE I - ĪSLĪCE II    12:15

 2.posms 05.07. 2014

Vietu kārtība:

1.     BLACK SPORTS     (J.OJĀRU, I.PUĻĶIS, L.JAUNZEMS, J.EIDUKS)

2.     ĪSLĪCE II           (V.GANU, T.VILKS, A.KOTENKOVS, J.LIETAVIETIS)

3.     GAILĪŠI        (E.SIMANOVIČS, O.SKUJA, E.ARCIMOVIČS)

4.     ĪSLĪCE I

5.     GRĀVIS

6.     STADIONS

7.     LAUKU PIEKŪNI

8.    CERAUKSTE
 
1.GRUPA
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1. CERAUKSTE   1 1 1 3 4.
7:9 3:15 7:9
2. ĪSLĪCE II 2   1 2 5 2.
9:7 8:8 13:8
3. GAILĪŠI 2 2   2 6 1.
15:3 8:8 18:10
4. LAUKU PIEKŪNI 2 1 1   4 3.
9:7 8:13 10:18
2.GRUPA
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1. BLACK SPORTS   2 2 2 6 1.
14:10 15:11 13:6
2. STADIONS 1   1 1 3 4.
10:14 11:11 8:9
3. GRĀVIS 1 2   1 4 3.
11:15 11:11 11:13
4. ĪSLĪCE I 1 2 2   5 2.
6:13 9:8 13:11
1.-4.VIETA   
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1. GAILĪŠI   2 1 1 4 0 3.
8:8 7:9 8:8
2. ĪSLĪCE II 1   1 2 4+6 2.
8:8 4:15 20:14
3. BLACK SPORTS 2 2   2 6 1.
9:7 15:4 13:6
4. ĪSLĪCE I 2 1 1   4-6 4.
8:8 14:20 6:13
5.-8.VIETA   
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1. LAUKU PIEKŪNI   2 1 1 4 7.
9:7 7:11 8:10
2. CERAUKSTE 1   1 1 3 8.
7:9 14:20 3:16
3. GRĀVIS 2 2   2 6 5.
11:7 20:14 11:11
4. STADIONS 2 2 1   5 6.
10:8 16:3 11:11

 

Bauskas peldbaseins
tālr.: 26177675  
e-pasts: bauskabjss@inbox.lv