Sporta centra ,,Mēmele” atklātā kausa izcīņa strītbolā 2013

 

Kopvērtējuma tabula

N.p.k. KOMANDA 1. POSMS 2.POSMS 3.POSMS KOPĀ
08.06.2013 06.07.2013  03.08.2013
1. BZL 10 6 10 26
2. ZIRŅI@CO 3 8 8 19
3. BLACK SPORTS 8 10   18
4. ĪSLĪCES PAG. 6 3 4 13
5. THE DUNDEES 4 1 6 11
6. GAILĪŠU PAG. 2 2 5 9
7. LAPA 5 4   9
8. LAUKU PIEKŪNI 1 1 3 5
9. Patrioti   5   5
10. Mēs   1   1

 

 

03.08.2013    3. posma  rezultāti

1.vieta BZL (A.Simsons, T.Vilks, R.Rupkus)
2.vieta Zirņi @ Co (M.Zirnis, M.Bergmanis, J.Karpovičs)
3.vieta The Dundees (G.Meļņiks, G.Zaļmežs, J.Pelēcis)

 

3.posms 03.08.2013
TURNĪRA TABULA   1.grupa ( Priekšsacīkstes )  
V Komandas 1 2 3 Punkti Vieta
1 Īslīces pag.   1 1 2 3
12:19 10:12
2 BZL 2   2 4 1
19:12 9:8
3 Zirņi@Co 2 1   3 2
12:10 8:9
 
TURNĪRA TABULA   2.grupa ( Priekšsacīkstes )  
V Komandas 1 2 3 Punkti Vieta
1 The Dundees   2 1 3 2
17:6 10:13
2 Lauku piekūni 1   1 2 3
6:17 5:15
3 Gailīšu pag. 2 2   4 1
13:10 15:5
 

 

TURNĪRA TABULA     1.-4.VIETA
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1 BZL   2 2 2 6 1
21:10 23:18 18:11
2 Zirņi@Co 1   1 2 4(+2) 2
10:21 8:13 15:8
3 Gailīšu pag. 1 2   1 4(-1) 4
18:23 13:8 14:20
4 The Dundees 1 1 2   4(-1) 3
11:18 8:16 20:14
 

 

Spēles par 5.-6.vietu:
 Īslīces pag. – Lauku Piekūni 15:9, 18:7 (divu spēļu summa)

 

06.07.2013    2. posma  rezultāti

1.vieta Black Sports (Gundars Brička, Juris Ojāru, Jānis Eiduks, Linards Jaunzems)

2.vieta Zirņi @ Co (Mārtiņš Zirnis, Jānis Zirnis, Mārcis Bergmanis)

3.vieta Bauskas Zelta Lauvas (Arnis Simsons, Renārs Rupkus, Toms Vilks)

 
2.posms 06.07.2013
TURNĪRA TABULA   1.grupa ( Priekšsacīkstes )  
V Komandas 1 2 3 4 5 Punkti Vieta
1 Bauskas Zelta Lauvas   2 2 1 2 7 2
21:7 13:10 9:10 21:15
2 The Dundees 1   1 1 1 4 5
7:21 10:13 6:10 6:7
3 Īslīces pag. 1 2   1 2 6 3
10:13 13:10 6:9 10:9
4 Patrioti 2 2 2   1 6 1
10:9 10:6 9:6 6:7
5 Gailīšu pag. 1 2 1 2   6 4
15:21 7:6 9:10 7:6
 
TURNĪRA TABULA   2.grupa ( Priekšsacīkstes )  
V Komandas 1 2 3 4 5 Punkti Vieta
1 Mēs   1 1 1 1 4 5
10:25 8:9 1:10 3:10
2 Black Sports 2   2 2 2 8 1
25:10 16:11 10:5 12:10
3 Lauku Piekūni 2 1   1 1 5 4
9:8 11:16 7:14 5:14
4 Zirņi @ Co 2 1 2   1 7 2
10:1 5:10 14:7 11:10
5 Lapa 2 1 2 1   6 3
10:3 10:12 14:5 10:11
 

 

Spēle par 9.-10.vietu
The Dundees   13:9  Mēs
Play off  par 5.-8.vietu
Īslīces pag.  10:6   Lauku Piekūni
Gailīšu pag.  6:20   Lapa
Spēle par 7.-8.vietu
Lauku Piekūni  5:11 Gailīšu pag.
Spēle par 5.-6.vietu
Lapa   15:9   Īslīces pag.
 
Pusfināls
Patrioti  3:13  Zirņi @ Co
BZL  8:11  Black Sports
 
Spēle par 3.-4.vietu
Patrioti   7:9  BZL
Spēle par 1.-2.vietu
Zirņi @ Co   5:9   Black Sports

 

 

08.06.2013    1. posma rezultāti

1.vieta BZL (Arnis Simsons, Toms Vilks, Renārs Rupkus)

2.vieta Black Sports (Gundars Brička, Juris Ojāru, Dāvis Kravalis)

3.vieta Īslīces pag. (Maksims Čuviļovs, Andris Ševkunovs, Artjoms Kotenkovs)

 

1.posms 08.06.2013
TURNĪRA TABULA   1.grupa ( Priekšsacīkstes )  
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1 Lauku piekūni   1 1 1 3 4
8:16 10:22 5:20
2 Gailīšu pag. 2   1 1 4 3
16:8 16:20 15:16
3 Black Sports 2 2   1 5 2
22:10 20:16 7:15
4 BZL 2 2 2   6 1
20:5 16:15 15:7
 
TURNĪRA TABULA   2.grupa ( Priekšsacīkstes )  
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1 The Dundees   1 2 1(s) 4 3
13:15 16:14 10:10
2 Īslīces pag. 2   2 1 5 2
15:13 15:15 6:12
3 Zirņi@Co 1 1(s)   1 3 4
14:16 15:15 11:16
4 Lapa 2 2 2   6 1
10:10 12:6 16:11
 
TURNĪRA TABULA     1.-4.VIETA
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1 BZL   2 2 2 6 1
20:16 24:15 10:8
2 Black Sports 1   2 2 5 2
16:20 14:10 16:13
3 Lapa 1 1   1 3 4
15:24 10:14 8:16
4 Īslīces pag. 1 1 2   4 3
8:10 13:16 16:8
 
TURNĪRA TABULA     4.-8.VIETA
V Komandas 1 2 3 4 Punkti Vieta
1 Gailīšu pag.   2 0 1 3 7
18:9 0:W 14:17
2 Lauku piekūni 1   1 1 3 8
9:18 10:19 11:13
3 The Dundees 2 2   2 6 5
W:0 19:10 7:7
4 Zirņi@Co 2 2 1(s)   5 6
17:14 13:11 7:7

 

Bauskas peldbaseins
tālr.: 26177675  
e-pasts: bauskabjss@inbox.lv